“Maita Kupidons” Priekšvārds

cloud-97453_640

Maita Kupidons ir vecs, izvirtis dievišķis, kurš sēž uz mākoņa maliņas un, sevi izklaidēdams, vēro cilvēku romantiskās attiecības. Viņa draugs – Maksimilians, kuram draiskulības nav tik mīļas, retu reizi pierunā Kupidonu kopīgi aplūkot arī kādu romantiskāku cilvēku attiecību norisi.

Abi draugi tā sēž siltajā mākonī, vēro cilvēkus un spriedelē par mīlestību. Reizēm starp viņiem izceļas kāds skaļāks strīds – Kupidons ir pārliecināts, ka viņš un tikai viņš, ir lietpratējs īstas mīlestības atpazīšanā, savukārt Maksimilians domā, ka Kupidons ir sen zaudējis ķērienu un ir pārņemts ar kaisli. Šobrīd Kupidons ir izvēlējies par saviem favorītiem Klāva un Guntas dzīvi, viņš ir gatavs pat saderēt, ka šie cilvēki ir lemti viens otram, bet Maksimilians savas kārtis ir gatavs likt uz Ievu un Artūru.

Es došu arī Jums, lasītāji, iespēju aplūkot abus šos mīlas stāstus un apdomāt, kas tad ir mīlestība.

Šis būs mans pirmais mēģinājums veidot dzīvo grāmatu. Es nezinu kā stāsti beigsies, jo neesmu tos uzrakstījusi, neesmu pat izdomājusies, to es darīšu kopā ar lasītāju, publicējot nodaļu, pēc nodaļas, tiklīdz tās būs uzrakstītas.

Katras nodaļa beigās sniegšu informāciju, kad tiks publicēta nākamā nodaļa.

Tā kā stāsti būs dzīvi, tie tiks rakstīti bez profesionāļu vairākkārtējas pārlasīšanas un visu faktu pārdomāšanas, neizbēgami tajos var iezagties pa kādai aplamībai, pretrunai, daudzām kļūdām, taču es riskēšu un publicēšu stāstus tik un tā. Centīšos arī nepārdzīvot par kritiku, atrastajām kļūdām un kādam aizrādījumam, bet mācīšos no tiem un labošu stāstus.

Stāsta “Klāvs un Gunta” 1.nodaļa ir pieejama šeit.

Jauku visiem lasīšanu!

3 Comments Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s