Par mani

DSCF7739Man patīk rakstīt!

Piecus gadus cītīgi mācījos Latvijas Universitātē, lai iegūtu maģistra grādu tiesību zinātnē. Astoņus gadus čakli strādāju, lai izveidotu karjeru. Toties tagad rakstu grāmatas, kuras galīgi nav saistītas ar jurisprudenci.

Esmu filozofs. Un esmu aizrautīga. Skaidri nezinu virzienu kurp dzīvē eju. Taču to meklējot, es izmēģinu tik daudz brīnišķīgu lietu, ka tā vien prasās par to visu uzrakstīt. Mani varētu dēvēt par testeri – visu izmēģinu. Tāpēc arī nolēmu sākt rakstīt šo blogu. Varbūt manas ideālās pasaules meklējumu laikā gūtās atziņas, noderēs vēl kādam.

Patiesībā pastāstīt par sevi ir visnotaļ grūti. Parasti citi cilvēki labāk zina, kas un kāda es esmu. Skaidri zinu vien to, ka esmu tieša. Pat cenšoties neprotu paturēt mēli aiz zobiem. Esmu iecietīga. Uzskatu, ka pasaulē nav vienas patiesības, tāpēc ikvienam ir tiesības uz savu viedokli un ir tiesības savu viedokli mainīt. Es katrā ziņā mainu savas domas biežāk kā zeķes. Vēl es zinu, ka esmu pozitīva. Gandrīz kaitinoši pozitīva.

Priecāšos par ikvienu, kam noderēs esejās paustās atziņas, sniegtā informācija vai, ja kādam vispār manis rakstītais liksies lasīšanas vērts.