Par mani

IMG-20180424-WA0012Man patīk rakstīt!

Piecus gadus cītīgi mācījos Latvijas Universitātē, lai iegūtu maģistra grādu tiesību zinātnē. Astoņus gadus čakli strādāju, lai izveidotu karjeru. Toties tagad rakstu grāmatu, pēc kuras izdošanas aprakšu savu juristes karjeru dziļi zem zemes. Diez vai kāds darba devējs vēlēsies algot darbinieku ar tādu dzīves uztveri kāda ir man.

Esmu filozofs. Un esmu aizrautīga. Skaidri nezinu virzienu kurp dzīvē eju. Taču to meklējot, es izmēģinu tik daudz brīnišķīgu lietu, ka tā vien prasās par to visu uzrakstīt. Mani varētu dēvēt par testeri – visu izmēģinu. Tāpēc arī nolēmu sākt rakstīt šo blogu. Varbūt manas ideālās pasaules meklējumu laikā gūtās atziņas, noderēs vēl kādam.

Patiesībā pastāstīt par sevi ir visnotaļ grūti. Parasti citi cilvēki labāk zina, kas un kāda es esmu. Skaidri zinu vien to, ka esmu tieša. Pat cenšoties neprotu paturēt mēli aiz zobiem. Esmu iecietīga. Uzskatu, ka pasaulē nav vienas patiesības, tāpēc ikvienam ir tiesības uz savu viedokli un ir tiesības savu viedokli mainīt. Es katrā ziņā mainu savas domas biežāk kā zeķes. Vēl es zinu, ka esmu pozitīva. Gandrīz kaitinoši pozitīva.

Par grāmatu rakstīšanu varu pastāstīt, ka ceļš līdz es sāku rakstīt grāmatas, bija bedrēm klāts. Gluži kā ierastās Latvijas šosejas. Turklāt cik vien acs spēj saskatīt, es redzu tik pat bedrainu ceļu līdz mana pirmā grāmata tiks izdota, jo esmu apņēmības pilna to paveikt pašpublikācijas ceļā. Tā kā jūtos gluži kā spārnos, tagad, kad sekoju savam sapnim un beidzot rakstu, rakstu un rakstu, tad arī ar šo pieredzi vēlos dalīties, lai visus rakstīt sapņotājus iedvesmotu to sākt.  Ceru, ka mana pieredze, laužot šķēpus grāmatas izdošanā, noderēs arī citiem autoriem.

Par manā rakstnieces ceļa bedrēm, es plašāk pastāstīšu esejās.

Priecāšos par ikvienu, kam noderēs esejās paustās atziņas, sniegtā informācija vai, ja kādam vispār manis rakstītais liksies lasīšanas vērts. Droši rakstiet man, ja rodas jautājumi vai vienkārši gribas uzrakstīt.

 

 

Advertisements